Oferta pracy

Agencja Rozwoju Regionalnego  „AGROREG” S.A. z siedzibą w Nowej Rudzie wspiera w rozwoju mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Wsparcie dla przedsiębiorców oferowane jest m.in. w ramach pośrednictwa w udzielaniu pożyczek.

Aktualnie rozwijamy swoją działalność pożyczkową i poszukujemy pracownika na stanowisko:

Referent ds. usług finansowo - doradczych

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, posiadasz chęć pomocy firmom w rozwoju oraz marzysz o pracy z misją - zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Opis stanowiska:

  • Informowanie o zasadach udzielania pożyczek,
  • Prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych,
  • Pozyskiwanie i obsługa beneficjentów na etapie składania wniosków,
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji pożyczkowej,
  • Ocena formalna wniosków pożyczkowych,
  • Wstępna analiza wniosków pożyczkowych,
  • Wizytacje u pożyczkobiorców,
  • Podpisywanie umów, przyjmowanie zabezpieczeń,
  • Monitorowanie terminowości rozliczeń pożyczek,
  • Przyjmowanie i weryfikacja dokumentów dot. rozliczenia pożyczek,
  • Monitorowanie portfela pożyczkowego.

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki finansowania przedsiębiorstw,
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Silna motywacja i aktywność w docieraniu do lokalnych firm,
  • Odpowiedzialność, umiejętności analityczne, skrupulatność w przygotowywaniu dokumentów (doświadczenie w zakresie dokumentacji kredytowej/pożyczkowej będzie atutem),
  • Znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • Duża samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV, wraz z listem motywacyjnym (w terminie 10 dni od daty ogłoszenia),

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Kontakt

Agencja Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A

ul. Kłodzka 27

57-402 Nowa Ruda

woj. dolnośląskie, Polska

tel.: (74) 872 50 25

tel.: (74) 872 70 45

fax: (74) 872 50 25

Email: arr@agroreg.com.pl